Taikos pr. 67, Klaipėda

Mokymai vyksta lietuvių, rusų kalbomis!

CE kategorija

CE kategorija – C kategorijos* automobilių ir priekabų, kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, junginiai.

Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 21 metai, išskyrus asmenis, kurie nustatyta tvarka yra įgiję pradinę profesinę kvalifikaciją vežti krovinius.

C kategorija* – automobiliai, kurie nepriskiriami D1 ir D kategorijoms ir kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3 500 kg, ir kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neįskaitant vairuotojo; šios kategorijos automobiliai gali būti sujungti su priekabomis, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg.

Įgyti CE kategorijos vairuotojo pažymėjimą galima:

Grupiniuose 40 ak. val. teorijos mokymuose suplanuotu grafiku ir 30 ak. val. individualių praktinio vairavimo pamokų su instruktoriumi.

Besimokantiems mūsų mokykloje, vairavimo slidžiomis dangomis autodrome pamokos nemokamos!

Tik mūsų mokykloje kursų metu visiems besimokantiesiems vairuotojams suteikiama galimybė įgauti vairavimo ant slidžios kelio dangos įgūdžių. Šie gebėjimai padės išvengti nemalonių situacijų kelyje, vairuojant blogomis eismo sąlygomis.

Mokymosi metu suteikiama galimybė vairavimo įgūdžius tobulinti vokiečių gamintojo sunkvežimio vairavimo simuliatoriumi FOERST. Jame numatytos įvairių meteorologinių sąlygų imitavimo galimybės, netikėtos situacijos kelyje, automobilio manevravimo pratimų atbulomis simuliavimas, degalų sąnaudų įvertinimas ir eilė kitų simuliacinių rėžimų. Besimokantysis taip pat gali pasirinkti keletą priekabų rūšių: puspriekabę, priekabą, cisterną, keisti jų pakrovimo laipsnį (svorį). Vairuotojo darbo vieta maksimaliai atitinka realią vairuotojo darbo vietą (prietaisų skydelis, kėdė, vairas, perjungimo svirtys yra realaus sunkvežimio).

Treniruoklis – idealus pagalbininkas vairavimo įgūdžių ugdyme.